Клінтон
Американці готові голосувати за Клінтон, адже справді підтримують погляди екс-держсекретаря

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон на 9% випереджає за популярністю свого суперника – республіканця Дональда Трампа. Про це свідчать результати останнього загальнонаціонального опитування, проведеного телеканалом CNN спільно з організацією ORC International.

Згідно з новими даними, за Клінтон на виборах у листопаді цього року готові віддати голоси 52% опитаних, Трампа мають намір підтримати 43% респондентів. Таким чином, демократка випереджає бізнесмена на 9%.

При цьому за підсумками попереднього опитування, проведеного CNN і ORC International тиждень тому, за популярністю лідирував Трамп. На його підтримку висловлювалися 48% опитаних, за Клінтон були готові проголосувати 45% респондентів.

Як зазначає в зв’язку з цим CNN, після національного з’їзду Демократичної партії, «схоже, збільшилася кількість американців, які вважають, що політичні погляди Клінтон допоможуть спрямувати країну в правильне русло».

Крім того, за даними CNN, більшість опитаних цього разу заявили, що готові віддати свій голос за Клінтон не на противагу Трампу, а через те, що вони справді підтримують погляди екс-держсекретаря.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ