вибори
У Сумах у перегонах за крісло мера лідирує міський голова Олександр Лисенко

За попередніми підрахунками у Сумах у виборній гонці за крісло мера лідирує нинішній міський голова Олександр Лисенко. Про це 26 жовтня повідомив заступник мера Віктор Волонтирець, повідомляє місцеве Данкор онлайн. Але карти чинному мерові може сплутати його виборчий клон.

«Після підрахунку голосів із 50% виборчих дільниць лідирує Олександр Лисенко – 47%, на другому місці Анатолій Єпіфанов – 16,8%», – сказав він. «Тому, напевно, буде другий тур. Але якщо скласти Лисенка Олександра Миколайовича і Лисенка Олександра Івановича, то було б, як це не дивно, 51%. Але є те, що є. Є така технологія і є така робота. Так що, найімовірніше, другий тур буде оголошено і через три тижні відбудеться», – зазначив заступник мера.

Нагадаємо, безробітного зварювальника Олександра (Івановича) Лисенка називають клоном нинішнього мера Олександра (Миколайовича) Лисенка. Другий тур виборів мерів у містах з кількістю виборців понад 90 тис., де кандидати у голови міських рад не отримають за підсумками виборів 25 жовтня понад 50% голосів виборців, відбудеться 15 листопада.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Після закриття дільниць о 20:00 виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Читайте: Екзит-пол у Києві: Кличко й Гусовський виходять у другий тур

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ