Столичний міський голова Віталій Кличко
Столичний міський голова Віталій Кличко

Мера Києва Віталія Кличка можуть судити за зловживання службовим становищем. Про це повідомив нардеп Юрій Левченко, який подав відповідні заяви в антикорупційну прокуратуру та НАБУ. Парламентар переконаний, що міський голова перевищив свої службові повноваження, підписавши договір оренди із забудовником КП «Київміськбуд» у Святошинському провулку столиці, що спричинило масові бійки на початку вересня цього року між місцевими мешканцями та «тітушками» забудовника.

За словами Левченка, у порушення закону України «Про регулювання міс­тобудівної діяльності», Кличко передав землю забудовнику, на яку не був розроблений детальний план території.

«Щоб нарешті притягнути цього бандита до відповідальності, я подав відповідний депутатський запит до директора НАБУ Ситника та до керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького з вимогою внести до єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення про злочин. Йдеться про зловживання службовим становищем, тобто умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, щодо дій Кличка Віталія Володимировича, цього удареного мера друга забудовників», – зауважив з трибуни Верховної Ради Юрій Левченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ