Кличка можуть судити за корупцію (відео)

Столичний міський голова Віталій Кличко
Столичний міський голова Віталій Кличко

Мера Києва Віталія Кличка можуть судити за зловживання службовим становищем. Про це повідомив нардеп Юрій Левченко, який подав відповідні заяви в антикорупційну прокуратуру та НАБУ. Парламентар переконаний, що міський голова перевищив свої службові повноваження, підписавши договір оренди із забудовником КП «Київміськбуд» у Святошинському провулку столиці, що спричинило масові бійки на початку вересня цього року між місцевими мешканцями та «тітушками» забудовника.

За словами Левченка, у порушення закону України «Про регулювання міс­тобудівної діяльності», Кличко передав землю забудовнику, на яку не був розроблений детальний план території.

«Щоб нарешті притягнути цього бандита до відповідальності, я подав відповідний депутатський запит до директора НАБУ Ситника та до керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького з вимогою внести до єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення про злочин. Йдеться про зловживання службовим становищем, тобто умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, щодо дій Кличка Віталія Володимировича, цього удареного мера друга забудовників», – зауважив з трибуни Верховної Ради Юрій Левченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ