Віталій Кличко
Екзит-пол у Києві: Кличко і Гусовський виходять у другий тур

З’явилися дані екзит-полів, які провели Комітет виборців України, соціологічні агенції та громадські організації по найбільших містах України, пишуть ЗМІ.

У Києві на виборах мера лідирує чинний голова міста – Віталій Кличко, який набирає 40% голосів виборців. Його опонентами у другому турі виборів можуть стати: Сергій Гусовський, Володимир Бондаренко, Олександр Омельченко чи Борислав Береза, у яких по 8-9%. А до київської міської ради напевне потрапляють «Блок Петра Порошенка», «Самопоміч», «Батьківщина».

У Харкові вже у першому турі перемагає чинний мер Геннадій Кернес. За нього віддали голоси 59% виборців. В Одесі у другий тур вийшов чинний мер Геннадій Труханов і радник губернатора Олександр Боровик. На виборах очільника Львова лідирує чинний мер Андрій Садовий. У другому турі він може позмагатися із Русланом Кошулинським зі «Свободи». У Дніпропетровську у другому турі зустрінуться Борис Філатов і Олександр Вілкул. Їхні рейтинги 41 та 32%. У міськраду Дніпропетровська за попередніми даними проходять 5 партій. Там лідирують «Укроп» та «Опозиційний блок».

Читайте: Екзит-пол: представники «Свободи» лідирують у Тернополі та Хмельницькому, в Мукачевому мером став син Балоги

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ