Віталій КличкоМер Києва Віталій Кличко не заперечує, що зустрічався із бізнесменом Дмитром Фірташем під час Революції Гідності, як і з низкою інших впливових українських бізнесменів, аби вирішити питання стабілізації ситуації в країні.

«Коли була дуже критична ситуація на Майдані, зустрічалися всі з усіма і говорили про єдину ключову складову: стабілізувати ситуацію в країні. І я ніколи не приховував цього – якщо потрібно було, то я зустрічався з Коломойським, з Ахметовим – літав в Донецьк; потрібно було – зустрічався з Фірташем або Пінчуком, і якщо потрібно було – їздив до Януковича у Межигір’я», – заявив він в ефірі 5 каналу у вівторок 12 травня.

«Я розмовляю з усіма – коли ти знаходишся в політиці, ти повинен розмовляти з усіма, щоби стабілізувати ситуацію, це не таємниця», – пояснив Кличко.

Як повідомляв , на суді у Відні Фірташ заявив, що перед виборами зустрічався із Кличком і тодішнім кандидатом в президенти Петром Порошенком. Раніше сам Порошенко підтвердив, що разом з Кличком зустрічався із Фірташем у Відні 25 березня 2014 року. Він запевнив, що це була лише друга зустріч з Фірташем у його житті – перша була в 2006 році.

Водночасчас, за даними джерел «Української правди», була ще як мінімум одна зустріч олігарха з кандидатами – в лютому 2014 року. Повідомляється, що на ній також був присутній Сергій Льовочкін і «ударівець» Віталій Ковальчук.

Як відомо, 29 березня 2014 року Кличко зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Порошенка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ