ahmetov-kly-chko
За словами Кличка, тепломережі у місті, які перебувають під управлінням «Київенерго», – в поганому стані

Київська адміністрація не планує продовжувати контракт з ПАТ «Київенерго» (яку контролює олігарх Рінат Ахметов) щодо управління тепловими активами столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє його прес-служба.

«Тепломережі у місті – в поганому стані. Вони сьогодні перебувають під управлінням «Київенерго». Концесія завершується наступного року. І ми розглядаємо можливість або передати всі тепломережі в муніципальне управління, або залучити міжнародних операторів (зараз ведуться такі переговори), які можуть взяти мережі в ефективне управління», – сказав Кличко.

Він зазначив, що йдеться про міжнародні компанії, які мають досвід успішної роботи. Мер підкреслив, що основою нового договору має стати енергоефективність, модернізація теплового господарства, зниження виробничих затрат, які дозволять у подальшому вплинути на тарифи.

Як відомо, основними власниками «Київенерго» є ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова (72%) і держава в особі НАК «Енергетична компанія України» (25%). У 2010 році ДТЕК збільшила свою частку в структурі акціонерного капіталу АК «Київенерго» до 39,98%. У грудні 2011 року компанія Ахметова, яка на той час контролювала вже 46,8% компанії «Київенерго», купила ще 25% акцій «Київенерго».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ