Відомий громадський активіст Володимир Тищенко на своєму Youtube-каналі опублікував 30-хвилинне відео, яке, на думку автора, доводить, що чинний мер Віталій Кличко намагається вивести в другий тур виборів зручного для себе опонента Борислава Березу. Із відео стає очевидно, що насправді Береза реально є найслабшим опонентом для Кличка і практично єдиним, кого він може перемогти у другому турі. Решта потенційних опонентів – переконаний автор відео розслідування – Кличкові явно не по зубах.

Тищенко звертає увагу на той факт, що соціологи називають як мінімум трьох опонентів чинного мера Кличка в другому турі майбутніх виборів  (Битва за посаду мера столиці буде запеклою, – соціологи). Ба більше: політтехнолог Тарас Березовець  вказує на те, що Кличко в разі двотурових виборів програє вибори будь-кому з конкурентів, «навіть Бориславу Березі», очевидно, вважаючи саме останнього найслабшим із трьох найрейтинговіших станом на сьогодні опонентів Кличка (Б.Береза, В.Бондаренко, Ю.Левченко, – ред.).

Попри це, низка «авторитетних» українських ЗМІ поширили явно замовний матеріал про те, що соціологи нібито пророкують, що в другий тур вийдуть саме Кличко і Береза».

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ