Кличко
Кличко не планує узгоджувати підвищення тарифів на тепло для киян

Підвищувати тарифи на комунальні послуги можна лише після узгодження з громадою. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко на засіданні Київради 3 березня, пише Українська правда.

Він додав, що Кабінет Міністрів звернувся до КМДА з проханням погодити підвищення тарифів на комунальні послуги, зокрема, на тепло.

«Я попереджав Кабмін, що столиця і столична влада стоятимуть завжди на боці киян, якщо уряд таки вирішить підвищувати тарифи без узгодження з громадою міста», – сказав Кличко та запевнив, що цього підвищення не підтримає і не узгоджуватиме.

«Ми можемо обґрунтовувати це підвищення різними речами, але питання полягає в тому, чи зможуть люди платити за цими рахунками. Люди ще не відійшли від шоку останнього підвищення цін», – підсумував міський голова.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за прогнозами голови Національної комісії з регулювання у галузі енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка, з 1 квітня газ для киян подорожчає на понад 50%.

Нагадаємо, також з квітня для киян знову подорожчає гаряча вода й тепло. Тарифи на опалення для будинків без лічильників коливатимуться залежно від температури на вулиці.

Крім того з 1 березня стартував третій етап підвищення тарифів на електроенергію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ