підвищення тарифів
Кличко заявив, що квартплата у Києві не підвищиться

Єдиний тариф, на який впливає київська влада – це квартплата, і цей тариф міська влада не підвищувала і не підвищуватиме. Про це в заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політика.

«В квартплату входить обслуговування ліфтів, вивіз сміття, утримання прибудинкових територій. Розуміючи дуже велике навантаження на соціально незахищені верстви населення, цей тариф ми не піднімали і піднімати не будемо. Це єдиний тариф, на який ми маємо вплив», – зазначив Кличко та додав, що влада Києва звернулася до монополістів з вимогою надати обґрунтування стрімкому підвищенню тарифів на теплопостачання, електроенергію та газ.

«Більш того, ми звернулися до міжнародних аудиторів з тим, аби перевірити доцільність підвищення цих тарифів. Ми будемо відстоювати інтереси незахищених верств населення», – заявив він.

Також Кличко зазначив, що звернувся до «Київхліба» з проханням знизити й тримати ціну на соціальний хліб на одному рівні після того, як компанія значно підвищила вартість своєї продукції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, підняття тарифів для населення на енергоносії може бути зумовлено корупцією та некомпетентністю профільних міністрів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ