5345436
Джамала отримала ордер на квартиру в будинку по вулиці Федора Ернста в Солом’янському районі

За перемогу в міжнародному конкурсі «Євробачення-2016» співачка Джамала отримала від столичної влади трикімнатну квартиру. Про підписане 22 серпня київським міським головою Віталієм Кличком розпорядження КМДА повідомляє офіційна сторінка київської влади.

Текст розпорядження при цьому недоступний. Але у прес-службі КМДА підтвердили, що народній артистці України Сусанні Джамаладіновій (Джамалі) надали трикімнатну квартиру в столиці загальною площею 107,7 кв. м. Квартира розрахована на всіх членів сім’ї співачки, зокрема матір, батька та дідуся.

За інформацією прес-служби київського міського голови, мер столиці Віталій Кличко вручив співачці ордер на квартиру в будинку по вулиці Федора Ернста в Солом’янському районі.

«Твоя перемога на Євробаченні дуже важлива і знакова, особливо в такий складний період для нашої країни. Ти привернула увагу до України, ти принесла Україні перемогу. І тому заслуговуєш на те, щоб отримати житло в столиці», – наголосив Кличко.

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла на конкурсі «Євробачення-2016», який відбувся 14 травня в Стокгольмі. Вона виступила з піснею «1944», в якій йдеться про трагедію кримськотатарського народу. Таким чином, наступного року пісенний конкурс прийматиме Україна.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сестра видатного українського поета Василя Стуса Марія довгий час була змушена винаймати квартиру, їй доводилося спати на підлозі, а на життя коштів бракувало.

Тоді Спілка письменників закликала владу перечитати заповіт Василя Стуса й допомогти його рідним, але столична влада відмовила Марії Стус у наданні житла, бо вона не стоїть на черзі.

Лише у березні 2016 року брат столичного голови Володимир Кличко заявив, що купить і подарує квартиру сестрі відомого українського поета, хоча Марія Стус була змушена переселитися з Донбасу ще в той час, коли там почалися найзапекліші бої.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ