Віталій Кличко
Віталій Кличко склав присягу мера

Віталій Кличко озвучив слова вірності киянам на першому засіданні Київради 8 скликання 1 грудня. Таким чином він склав присягу мера столиці, повідомляє Українська правда.

«Усвідомлюючи свою високу відповідальність урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватись Конституції та Законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи та інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обв’язки. Клянусь», – сказав Кличко. Він також отримав тимчасове посвідчення мера.

Також столичний голова оголосив про створення в Київській міській раді п’яти фракцій. Так, до фракції «БПП «Солідарність» (голова Андрій Странніков) увійшли 52 депутати, до фракції «Об’єднання «Самопоміч» (голова Сергій Гусовський) – 22 депутати, до фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (голова Володимир Бондаренко) – 17 депутатів, до фракції «Єдність» (Олександр Омельченко) – 15 депутатів, до фракції «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (голова Юрій Сиротюк) – 14 депутатів.

Нагадаємо, Віталій Кличко з результатом 66,5% голосів переміг у другому турі виборів мера столиці 15 листопада. Як відомо, до Київради 8 скликання пройшли 5 партій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Об’єднання «Самопоміч», «ВО «Батьківщина», «Єдність» та «ВО «Свобода».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ