Кличко, теплові лічильники
Кличко наголосив, що лічильники дозволять зменшити платню на 30%

До початку нового опалювального сезону усі будинки Києва будуть обладнані тепловими лічильниками. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час спілкування з мешканцями Лісового масиву 24 травня, передає його прес-служба.

«До початку опалювального сезону лічильники будуть встановлені у кожному столичному будинку», – пообіцяв міський голова.

Кличко зазначив, що нині киянам приходять шалені рахунки за комунальні послуги.

«Ми як столична влада не формуємо тарифи, але намагаємося зробити так, щоби суми до сплати стали меншими. Перш за все, це облік тепла і енергозбереження. Також важливий напрямок наших зусиль – теплозбереження. Це і теплосанація будинків, і встановлення нових вікон у під’їздах. Тобто, всі заходи з теплозбереження», – наголосив мер.

За словами Кличка, лічильники дозволять зменшити платню на 30%, оскільки кияни сплачуватимуть за точні обсяги спожитого тепла, а не за опалення квадратних метрів, як це було раніше.

Нагадаємо, протягом травня кияни-боржники, які ще не розстрочили свою заборгованість за ЖКП, зможуть укласти договір розстрочки, а в разі відсутності такого договору ризикують отримати стягнення, штрафи і навіть кримінальну відповідальність.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ