Бій Кличко – Ф'юрі відбудеться 24 жовтня в Дюссельдорфі (Німеччина).
Бій Кличко – Ф’юрі відбудеться 24 жовтня в Дюссельдорфі

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями IBF/WBA/WBO/IBO Володимир Кличко (64-3, 53 КО) прокоментував витівку британця Тайсона Ф’юрі (24-0, 18 КО), який з’явився на прес-конференцію 23 вересня в костюмі Бетмена, повідомляє Isport.

«За весь час, що я перебуваю в боксі, це була найбільш видовищна прес-конференція. Ф’юрі цією витівкою вкотре показав свою невпевненість. Я був в шоці, коли він заявив, що накинеться на суддю, якщо той визнає мене переможцем. Я не міг повірити своїм вухам. Я спробую вилікувати його своїми кулаками. Ми вже почали терапію, і він отримав першу консультацію», – зазначив українець.

«У мене немає недооцінки Ф’юрі. Тайсон – дуже непередбачуваний боєць, який, напевно, сам поки не знає, що буде робити в нашому бою. Я впевнений, що на всіх глядачів чекає напружене протистояння», – додав Кличко.

Нагадаємо, 23 вересня у Лондоні пройшла прес-конференція українця Володимира Кличка та британця Тайсона Ф’юрі. Останній приголомшив присутніх тим, що з’явився на зустріч у костюмі Бетмена. Приїхав він на жовтому Lamborghini. Провівши кілька хвилин в одязі супергероя, Ф’юрі вийшов і переодягнувся.

Бій Кличко – Ф’юрі відбудеться 24 жовтня в Дюссельдорфі (Німеччина).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ