opalennya
Досі без опалення лишаються будинки на Оболоні, Чоколівці, Борщагівці та на лівому березі Києва

Попри обіцянки мера столиці підключити весь житловий сектор Києва до опалення ще 18 жовтня та звіти компанії «Київенерго», що теплом забезпечені 93% осель киян, мешканці столиці скаржаться на холодні батареї. Про це пише Українська правда.

Згідно з повідомленнями у Facebook, досі без опалення залишаються будинки на Оболоні, Чоколівці, Борщагівці.

«Влада Києва і Ахметов з його «Київенерго» обіцяли, що вчора до кінця доби в кожному будинку стане тепло. Ні-фі-га! У нас як було холодно, так і є досі. Але вчора, коли ми почали дзвонити всюди з питанням, що ж таке, нам сказали, що по документах вказано, що у нас опалення увімкнули… Якщо хтось сьогодні звітуватиме, що всюди тепло, не вірте! У паперах одне, насправді – інше», – написала Оксана Коваленко, яка мешкає у центрі столиці.

Не краща ситуація і на лівому березі, де тепло подає ТОВ «Єврореконструкція».

«У нас тепло подали ще на минулому тижні. Але батареї ледве теплі. Дитяча піжамка на найтеплішій батареї сохла цілий день. Нині у квартирі 17 градусів. А нарахують же по повній!», – пише жителька з Харківського шосе.

bd5cdfc-teploТим часом ПАТ «Київенерго» повідомило, що станом на ранок 19 жовтня так і не має тепла у 7% житлових будинків.

«На сьогоднішній ранок теплом забезпечено вже 93% осель киян, або понад 8,8 тисячі будинків. Соціальна сфера підключена майже повністю: на 100% дитсадки і школи, та 97% лікарні», – йдеться в повідомленні прес-служби компанії у facebook.

«Сьогодні через пошкодження та планові ремонти тепломереж без тепла та гарячої води залишаються 352 будинки. За останню добу ліквідовано 15 пошкоджень та підключено 211 будинків. Протягом дня плануємо підключити 228 будинків», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 18 жовтня у прес-службі заступника мера Києва з питань ЖКГ Петра Пантелеєва та ПАТ «Київенерго» заявили, що до кінця доби 18 жовтня завершать підключення житлового фонду та соціальної царини до теплопостачання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ