Сміття
Влітку потужності сміттєспалювального заводу «Енергія» в Києві недозавантажені

Столиця тимчасово допоможе у розв’язанні проблеми зі сміттям у Львові. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомили в прес-службі КМДА.

Він наголосив, що незважаючи на те, що влітку потужності сміттєспалювального заводу «Енергія» в Києві недозавантажені, місто може прийняти частину сміття на спалювання, а також направляти на сортувальні лінії.

Зазначимо, що раніше мер Львова Андрій Садовий звернувся до свого столичного колеги з листом, в якому просить допомогти з тимчасовим зберіганням частини твердих побутових відходів, що утворюються в місті, із гарантією, що такий же обсяг буде повернуто на новий постійний львівський полігон.

Кличко погодився допомогти, але за умови не зберігати сміття, а спалити його.

Нагадаємо, що цього тижня Житомир приймав фури зі сміттям на утилізацію, щоб допомогти розвантажити Грибовицьке сміттєзвалище.

Зауважимо, що в ніч на 18 червня, приблизно о першій години ночі знову загорілося Грибовицьке сміттєзвалище вже в новому місці. Станом на 3:30 пожежу було майже повністю ліквідовано. Фахівці вважають, що це міг бути підпал.

У той же час, на сміттєзвалищі тривають пошуки зниклого працівника комунального підприємства. Станом на 18 червня обстежено площу приблизно 15,2 тисяч м. кв. і пересипано орієнтовно 69 тис. 637 кубометрів сміття в секторах.

Читайте: Садовий збрехав, що не припрошував Нацгвардію у Львівську міськраду (документ)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ