Віталій Кличко
Кличко впевнений у своїй перемозі на місцевих виборах

Мер Києва Віталій Кличко готовий взяти участь у місцевих виборах і демонструє упевненість у своїй перемозі, незважаючи на закон про проведення виборів у два тури. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Лівий берег.

«Я впевнений у своїй перемозі, навіть якщо буде три тури», – заявив Кличко і підкреслив, що йому не подобаються розмови на тему двох турів: «Мені не дуже подобаються спекуляції на цю тему. Ви знаєте, дуже цікаво, до мене приходять мої знайомі і кажуть: «Віталій, якщо буде два тури виборів, ти програєш». «Добре, кажу, а кому?» – Не можуть відповісти».

Також Кличко заперечує переговори з президентом про обмін відставки Валентина Наливайченка з посади голови СБУ на проведення місцевих виборів в один тур і посаду прокурора Києва. «Для мене було дивно, що багато шанованих мною засобів масової інформації підхопили цю «качку» й почали тиражувати», – сказав він.

Також столичний голова заявив, що не пам’ятає, щоби на його зустрічі з майбутнім президентом Петром Порошенком у Відні в березні 2014 року був присутній Сергій Льовочкін. Також він сказав, що не підписував жодних договорів з олігархом Дмитром Фірташем. «З приводу Фірташа: жодних угод, ні з якими олігархами я ніколи не підписував», – відповів Кличко на питання, чи підписував він договір про партнерство з Петром Порошенком до зустрічі у Відні чи після. За словами Кличка, формальним приводом для зустрічі став день народження його молодшого брата, який перебував тоді в тренувальному таборі в Австрії.

Читайте: Хрещений батько: Фірташ заявив, що «відкрив» Кличка для великої політики

«Я приїхав привітати брата … Дорогою до брата я зустрів дуже багатьох людей … Я взагалі багато різних людей зустрічаю. А того разу, у брата в тренувальному таборі, зустрів навіть колишнього депутата ВРУ від «Батьківщини», – відповів Кличко на серію запитань про можливу зустріч з Фірташем і Льовочкіним. При цьому він не став прямо відповідати на запитання, чи збрехав Льовочкін у суді під присягою, коли сказав, що зустрічався з Кличком у Відні. «Я зустрічаюся з усіма політиками, незалежно від їх поглядів, партій. Діалог повинен бути з усіма», – відповів мер Києва.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 24 червня, міський голова Харкова Геннадій Кернес підтвердив, що має намір брати участь у місцевих виборах восени цього року. Він також переконаний у своїй перемозі.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2015 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ