Віталій Кличко
За попередніми даними, Кличка підтримали 65% виборців

У другому турі виборів міського голови Києва перемагає чинний мер, кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Кличко. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на дані тервиборчкомому.

За результатами підрахунку Київською територіальною виборчою комісією близько 90% протоколів, за Кличка проголосували 65,5% виборців, а за його опонента, депутата парламенту Борислава Березу – майже 32,8%. У Київську міську територіальну виборчу комісію протоколи про результати другого туру голосування на виборах столичного голови здали протягом ночі 7 з 10 районних тервиборчкомів.

За підрахунками Центральної виборчої комісії, у повторному голосуванні на виборах міських голів 15 листопада взяли участь 34,08% виборців. Про це йдеться в повідомленні ЦВК. Найактивніше виборці здійснювали волевиявлення в Тернопільській області – 55,67% – це єдина область, де проголосувала більш як половина виборців. Друге місце у Чернігівської області – 46,45%, третє у Волинської – 43,39%. Найнижчу явку зафіксовано на Херсонщині – 20,52%. Явка на виборах мера в Києві становила 28,35% виборців.

Другий тур виборів мерів міст пройшов у 19 обласних центрах і 10 містах обласного значення. Зазначимо, 25 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ