У Києві заборонили продавати алкоголь вночі
У Києві заборонили продавати алкоголь вночі

Столичний голова Віталій Кличко перейнявся здоров’ям киян. Уночі в Києві заборонять торгувати спиртними напоями. Про це йдеться у відповідному розпорядженні, яке опубліковано на сайті КМДА.

«На даний час ситуація в Україні, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході країни, соціальною та економічною кризою, високим рівнем безробіття та масовими скороченнями робочих місць, характеризується високим рівнем споживання алкоголю та пива, що в результаті призводить до збільшення негативних соціальних наслідків та становить пряму загрозу здоров’ю населення. Саме тому існує нагальна необхідність вжиття заходів, спрямованих на подолання зазначеної соціальної проблеми», – йдеться в тексті документу.

Тож, суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити торгівлю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного й іншого призначення на території Києва шляхом заборони їх реалізації з 23:00 до 10:00 години.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ