Мер Києва Віталій Кличко зобов’язався прийти 4 грудня о 15:00 на судове засідання у справі громадської активістки Людмили Бей, яку звинувачують у перекритті дороги, за що їй загрожує штраф, виправні роботи або обмеження волі. Про це на своєму YouTube-каналі повідомив журналіст і громадський активіст Володимир Тищенко, якого столична міліція оголосила в розшук у цій же справі.

«Мер Києва пообіцяв активістам, яких через боротьбу зі скандальною забудовою переслідують правоохоронні органи, прийти цієї п’ятниці до суду і свідчити в якості свідка. Дарницьке районне управління міліції Києва порушило кримінальну справу за фактом перекриття проспекту Бажана групою осіб під час сутичок на забудові біля станції метро «Осокорки». Під час боротьби з незаконною забудовою 19 травня понад 400 чоловік вийшли на проспект Бажана і перекрили рух транспорту, щоби привернути увагу до фактів кричущого беззаконня, коли «тітушки» б’ють активістів, а міліція їх покриває (відео тут)», – повідомив активіст.

Він також додав, що після скандалу Київрада все ж розірвала договір оренди земельної ділянки з ТОВ «Скай-Буд ЛТД», яке планувало побудувати торговий центр біля станції метро «Осокорки».

«Незважаючи на те, що громада перемогла і Київрада надала скандальній земельній ділянці статус скверу, правоохоронні органи продовжують переслідувати активістів, які протистояли будівництву», – зазначив Тищенко.

Інформаційний Акцент

  • Андрій

    Віталька стоїть і кліпає як баран. Люди кого ми обрали мером