рінат+яник
Янукович та Ахметов тісно пов’язані з «ДНР»

Віктор Янукович та олігарх Рінат Ахметов тісно пов’язані із ватажками «ДНР». Про це свідчить переписка між співробітниками так званого «Міністерства держбезпеки ДНР» і «прокуратури», яку оприлюднили хакери з «Анонімного інтернаціоналу» (більш відомі як «Шалтай-Болтай»), пише Українська правда.

Хакери розмістили документи з листування на сайті «Анонімного інтернаціоналу». Так, в одному з них йдеться про те, що бойовики на чолі з Олександром Захарченком створюють корупційні схеми. Також там вказується, що в жовтні 2014 року до Донецька на два дні приїжджав Рінат Ахметов зі своїми наближеними людьми і кримінальними авторитетами (Іванющенком Ю.В. на прізвисько «Юра Малий», «Юра Єнакієвський»; Ляшко М.М. на прізвисько «Косс»).

У Донецьку Ахметов провів закриті наради з керівництвом «ДНР», зокрема, з так званими прем’єром Олександром Захарченком, віце-прем’єром Калюсським, міністром доходів і зборів «ДНР» Тимофєєвим. На зустрічах були досягнуті домовленості про призначення на ключові пости «міністрів ДНР» людей Ахметова».

Також Ахметов і Захарченко домовилися про те, щоби «обраних депутатів в Народну Раду ДНР замінили в терміновому порядку на людей Ахметова Р.Л. і частково на людей Захарченка О.В. Досягнуто домовленності й «щодо ухвалення Верховною Радою України Конституції для Донбасу, аналогічної Кримській 1991 року; щодо надання повної автономії Донбасу у складі України; щодо повної передачі вугільної галузі Донбасу (видобуток вугілля) під повний контроль Єнакіївської ОЗГ (Іванющенко-Янукович) у якості відступних».

У цьому ж файлі вказується, що на території «ДНР» від імені Ріната Ахметова та Віктора Януковича діють кримінальні авторитети, які створюють приватні воєнізовані підрозділи. Крім того, документи містять соцопитування, проведені серед жителів Донецька і Макіївки. Їх результати говорять про невдоволення населення ситуацією в “ДНР” та керівництвом цієї організації.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ