thumbПозафракційний депутат Сергій Клюєв, з якого 3 червня зняли недоторканність, намагався вилетіти з України. Про це повідомив нардеп Сергій Лещенко з посиланням на свої джерела, передає Українська правда

«Перші результати голосування за зняття недоторканності з Клюєва. Після обіду (3 червня) прикордонники не випустили його в «Борисполі». Клюєв збирався до Відня, де зосереджені всі його активи і де знаходиться його будинок», – написав він на Facebook.

«За моєю інформацією, Клюєв хотів втекти із допиту, куди він запрошений для офіційного звинувачення. Слідчий Генпрокуратури збирається 4 червня оголосити йому підозру. І одразу ж клопотати про запобіжний захід. Наскільки я знаю, вирішили обрати заставу», – додав Лещенко.

Раніше низка ЗМІ з посиланням на прес-службу Сергія Клюєва повідомила, що прикордонники не дали політику вилетіти до Відня.

Як відомо, Генпрокуратура заявила, що брати Андрій та Сергій Клюєві шляхом афери прибрали до рук ВАТ «Завод напівпровідників» і добилися обслуговування його кредиту за рахунок бюджетних коштів, які повинні були направлятися дітям та інвалідам.

Андрій Клюєв втік з України після перемоги Майдану.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ