Клюєв
Нардепа Клюєва оголошено в міжнародний розшук

Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявляє, що народний депутат Сергій Клюєв розшукується в Україні та оголошений в міжнародний розшук.

«Він дійсно оголошений у розшук. Розшук виконує СБУ», – сказав генпрокурор у вівторок 9 червня, передає Інтерфакс-Україна. Уточнюючи, чи шукають нардепа на території України, Шокін сказав: «Звичайно, по Україні. Розшук міжнародний. Ми здійснюємо комплекс заходів».

Нагадаємо, 3 червня Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Клюєва та народного депутата Сергія Мельничука.

Помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян раніше повідомляв, що 3 червня народному депутату Сергію Клюєву відмовили в перетині державного кордону за дорученням правоохоронних органів. Клюєв намагався з аеропорту «Бориспіль» вилетіти до австрійської столиці. У Відні Клюєв має особняк, там також зосереджені його активи.

ГПУ підозрює Клюєва в шахрайстві, незаконному заволодінні майном та зловживанні службовим становищем. 4 червня народний депутат України від «Опозиційного блоку» не з’явився на допит у Генеральну прокуратуру України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ