У Москві презентували книгу Сенцова
У Москві презентували книгу Сенцова

У Москві відбулася презентація книги «Рассказы» українського режисера Олега Сенцова, засудженого російським судом до 20 років колонії суворого режиму за нібито підготовку терактів в Криму. Про це повідомила прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської.

«У посольстві України в Російській Федерації відбулася презентація книги Олега Сенцова «Рассказы», яка була видана українським видавництвом «Ларгус», за участю представників дипломатичних місій, Національного культурного центру України в Москві, державної бюджетної установи культури м. Москва «Бібліотека української літератури», представників української громади, діячів культури Росії, представників засобів масової інформації», – йдеться в повідомленні.

В презентації взяв участь представник уповноваженого Ради з прав людини в РФ Владімір Шрейдлер, якому видавництво подарувало примірник книги «Рассказы» з підписом від упорядника видання Галини Любчич.

Читайте: Психіатр про вирок Сенцову: «У Путіна діє логіка покидька, який хоче, щоб його прийняли у цивілізований світ Заходу»

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Північно-Кавказький окружний військовий суд Російської Федерації оголосив вирок у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка. Так, Сенцов отримав 20 років у колонії суворого режиму, Кольченко – 10 років. Президент Порошенко вже заявив, що прийде час, коли організатори судилища над українським режисером опиняться на лаві підсудних. Нагадаємо, 24 листопада Верховний суд Росії залишив без зміни рішення суду першої інстанції щодо українських громадян – Сенцова та Кольченка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ