Левченко
Влада хоче за копійки розпродати все наближеним олігархам

Новий-старий уряд продовжує політику Яценюка: розбазарювання та розграбування прибуткових державних підприємств. Про це заявив народний депутат України від партії «Свобода» Юрій Левченко, передає прес-служба політсили.

Нардеп заявив, що так звана коаліція намагалася включи до порядку денного засідання Верховної Ради законопроект, який передбачає вилучення з переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, понад 300 держпідприємств.

«Можливо, справді можна розглядати питання дозволу на приватизацію кінних заводів, але чомусь у цей перелік затесалося 12 державних морських портів. Пропонували повністю приватизувати спиртову галузь, називати яку збитковою – абсурд. Замість призначати професійних менеджерів, призначати на конкурсах керівників, які боротимуться з корупцією, цю галузь і далі контролюють куми-свати, які продають спирт «з-під столу» і показують збиток. Також пропонують приватизувати елеватори, включно з портовими, комбінати хлібопродуктів (…)», – наголосив Левченко.

Парламентар переконаний, що влада хоче за копійки розпродати все наближеним олігархам, аби держава остаточно втратила ці активи.

Він зауважив, що парламентській більшості не вдалося включити цей проект у порядок денний, хоча нині вони намагалися це зробити вдруге. «Ми робитимемо усе можливе, аби доносити цю інформацію до людей та зупинити абсолютно злочинні процеси дерибану прибуткового державного майна в умовах зовнішньої агресії. Якщо нова-стара коаліція гадає, що зможе протягнути це питання тишком-нишком і громадяни про це не знатимуть – вона помиляється!».

Читайте: «Суспільство переконане, що слід повертати у власність держави раніше продані держпідприємства», – нардеп

БЕЗ КОМЕНТАРІВ