Андрій Іллєнко , ВРУ
Чинна коаліція не може затверджувати жодних рішень у Верховній Раді, вважає Іллєнко

Чинна парламентська коаліція недієздатна, адже ухвалити бодай якесь рішення спроможна лише за підтримки уламків «Партії регіонів». Про це 11 травня з парламентської трибуни заявив народний депутат від партії «Свобода» Андрій Іллєнко, повідомляє прес-служба партії.

Як наголосив націоналіст, учорашнє засідання Ради це підтвердило, бо так звана коаліція не могла ухвалити будь-яке рішення.

«Свободівець» нагадав, що націоналісти попереджали – коаліція «БПП», «НФ» та уламків «Партії регіонів» не зможе виконати будь-які зобов’язання чи робити бодай щось в інтересах українців.

«Це коаліція узагалі не може затверджувати жодних рішень у Раді – учора ми це побачили. Коли нам розповідають, що в Україні буде незалежний генпрокурор, учергове обіцяють реформу прокуратури, яка боротиметься зі злочинністю й корупцією – я не можу уявити, як це станеться. Бо усі ці зміни хочуть провести за рахунок голосів уламків «Партії регіонів». Невже ці люди зацікавлені, аби ми мали незалежну прокуратуру, невже колишні «регіонали» зацікавлені у реальних реформах, у незалежності генпрокурора?».

«Передусім такий прокурор мав би якраз ними і зайнятися. Зрозуміло, що такого не буде, бо є політичний «договорняк»: завдяки голосам уламків «Партії регіонів» затверджували уряд, ухвалюють зміни до закону «Про прокуратуру», очевидно, саме завдяки «регіоналам» буде спроба призначити нового генпрокурора», – вважають у «Свободі».

«Це профанація і реванш антиукраїнських сил, яким нас нині ще й лякають, мовляв, до чого можуть призвести дострокові парламентські вибори. Та вже зараз у парламенті відбувається реванш «регіоналів» та диктатури! Це, на жаль, вже стає буденністю, цьому ніхто не дивується. Маємо зупинити це, бо коаліція недієздатна, це фактичний союз із «регіоналами» і шлях, що веде Україну не до розвитку, а до прірви», – заявив Іллєнко.

Парламентар також додав, що «Свобода» підтримує позицію частини депутатів з приводу необхідності проведення розслідування обставин панамського офшорного скандалу та створення тимчасової слідчої комісії.

Читайте: Луценку забракло двох голосів, щоби мати шанс очолити ГПУ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ