Гройсман, Пороршенко, Яценюк
У БПП обіцяють обійтися без Ляшка

Вихід із парламентської коаліції фракції Радикальної партії не вплине на подальшу роботу більшості. Про це заявив перший заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко в кулуарах парламенту у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

«Я не бачив заяви (про вихід із коаліції, – ред.). Якщо ви про неї говорите, напевно, вона є. Коаліція далі працюватиме», – сказав він журналістам. При цьому Кононенко зазначив, що до коаліції входили 302 нардепи, а після виходу фракції Радикальної партії залишився 281 голос у більшості. Він висловив переконання, що цієї кількості депутатів буде достатньо для ухвалення рішень Верховною Радою. Коментуючи відсутність у коаліції конституційної більшості (300 голосів), парламентар зазначив, що окрім депутатів, які входять до коаліції, є інші фракції та групи, а також позафракційні нардепи.

Також стало відомо, що лідери фракцій коаліції та Ляшко провели нараду в кабінеті спікера. Після зустрічі лідер він зазначив, що подякував лідерам фракцій за конструктивну роботу і вибачився за незручності. За словами народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового, один з нардепів від БПП вмовляв зібрати фракцію й скасувати таке рішення. Однак фракція РП не погодилася на пропозицію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вівторок Олег Ляшко оголосив про перехід фракції Радикальної партії в опозицію  та забрав свого віце-прем’єра Олега Вощевського з Кабміну. Згідно з коаліційною угодою, якщо при виході із більшості якоїсь фракції чисельність коаліції не стає меншою, ніж це передбачено Конституцією, то коаліція продовжує існувати.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ