Самопоміч
Партія провела естренні збори

Фракція «Самопоміч» виходить з парламентської коаліції. Про таке рішення партії лідер фракції Олег Березюк заявив після надзвичайного засідання політсили, повідомляє прес-служба «Самопомочі».

Він зазначив, що всі члени фракції вже підписали звернення до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана щодо припинення своєї участі в коаліції.

Березюк зауважив, що провід партії «Об’єднання «Самопоміч ухвалив рішення визнати неможливим подальше перебування партії в союзі з політичними силами, які стали учасниками олігархічного перевороту в парламенті і припинити участь в парламентській коаліції.

При цьому, за словами Березюка, політисила ініціює створення платформи для об’єднання експертних і громадських середовищ на національному та регіональному рівнях, щоб узгодити спільні позиції по Конституції України, економічному розвитку та зростанню добробуту людей, реформ в ключових галузях і розробки плану дій для досягнення цих цілей.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада, вислухавши звіт прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про роботу уряду за 2015 рік, відхилила його, визнавши цю роботу незадовільною, але під час голосування про недовіру уряду набралося лише 194 голоси за мінімально необхідних 226. Нове голосування щодо цього питання можливе тільки на наступній сесії, яка розпочнеться у вересні.

Нагадаємо, напередодні фракція «Батьківщина» заявила про вихід з коаліції. У вересні 2015 року коаліцію полишила Радикальна партія.

Зазначимо, без представників «Самопомочі», тимошенківців і «радикалів» у коаліції «Європейська Україна» залишиться 217 депутатів.

Читайте: Коаліція відкрила дорогу розпродажу державної власності

БЕЗ КОМЕНТАРІВ