Юлія Тимошенко заявила про вихід фракції «Батьківщина» з коаліції
Юлія Тимошенко заявила про вихід фракції «Батьківщина» з коаліції

Фракція «Батьківщина» виходить із коаліції. Про це заявила її голова Юлія Тимошенко, пише Українська правда.

«Фракція «Батьківщина» сьогодні на своєму ранішньому засіданні ухвалила єдино можливий крок рішення – цей крок вихід із коаліції», – заявила вона.

«Ми мусимо констатувати, що коаліції демократичних сил, проєвропейської коаліції в цьому парламенті ніколи не існувало. Завжди існувала кулуарна, тіньова коаліція», – зазначила вона.

17 лютого на ранкове засідання парламенту не прийшли депутати «Самопомочі» та «Батьківщини». Як показала система Рада, у ВР зареєстровані 283 депутати.

Також про вихід із коаліції заявивли депутати від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Каплін і Олександр Сугоняко.

Таким чином, у коаліції лишаються 132 депутати «БПП» (Фірсов, Каплін і Сугоняко заявили про вихід), 81 депутат «Народного фронту» і 26 депутатів «Самопомочі». Загалом це 239 депутатів. Коаліція має налічувати щонайменше 226 депутатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку.

У свою чергу, Президент України Петро Порошенко виступив із зверненням, у якому наголошував на необхідності «повного перезавантаження уряду».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ