Кобзон
Іосіф Кобзон

Народний артист СРСР і «ДНР» Іосіф Кобзон закликав жителів Донбасу до помсти. Про це він заявив під час виступу в Донецьку в залі театру опери та балету, передає сайт сепаратистів ДАН.

«Наші діти страждають від негідників і американських маріонеток. Ми повинні помститися за безневинно пролиту кров», – заявив Кобзон та висловив співчуття у зв’язку із загибеллю в Горлівці трьох людей, зокрема, і 11-річної дівчинки. «Я не розумію, на що розраховують кати Донбасу?» – обурився Кобзон.

Тим часом російська балерина Анастасія Волочкова вирішила дати концерти в «ДНР». Таку ідею її підказав лідер мотоклубу «Нічні вовки» «Хірург» (Олександр Залдостанов), пише РСН. «У Донецьку зараз дуже непроста ситуація. Тому замість того, щоби сумувати разом з усіма, мені здається, краще подарувати людям трохи позитиву, поспілкуватися», – пояснила Волочкова. Вона додала, що радилася з цього питання і з Кобзоном, який теж збирається найближчим часом виступити на Донбасі.

Волочкова планує розпочати турне окупованими територіями з середини червня. На запитання, чи не хвилює її реакція України на ці концерти, балерина відповіла, що їй байдуже. Раніше Волочкова в інтерв’ю українським журналістам заявляла, що для неї Крим назавжди залишиться частиною України. Однак пізніше сказала, що її слова вирвали з контексту.

Нагадаємо, Кобзон є персоною нон-ґрата в Україні через свою антиукраїнську позицію. ЄС і Канада внесли співака в санкційні списки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ