бійка депутатів
Гройсман анонсував впровадження «Кодексу поведінки нардепів»

Спікер ВРУ Володимир Гройсман анонсував впровадження «Кодексу поведінки нардепів». Про це він сказав 27 листопада під час прес-конференції за підсумками першого року роботи Верховної Ради, пише 5 канал.

«Системна реформа парламенту, яку ми робимо спільно з Європейським парламентом, дасть нам можливість побудувати новий регламент, технічну модернізацію парламенту, нові процедури, більш інклюзивним зробити процес напрацювання рішень і також більшою відповідальність народних депутатів, зокрема, я думаю, що до цього часу ми презентуємо кодекс поведінки депутата», – зазначив він. За словами Гройсмана, це буде «рамковий документ, якого кожен депутат, якщо він вважає, що гідний бути депутатом», дотримуватиметься.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спікер парламенту обіцяв розпочати реформи в ВРУ з вересня. Йшлося і про кодекс поведінки депутатів, в який мали увійти положення про покарання за бійки під куполом, кнопкодавство і прогули. Водночас «кулачні бої» залишилися звичним явищем в українському політикумі. Зокрема, 19 листопада позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. А раніше громадськість розбурхала інша сутичка – бійка з використанням пляшки між народними депутатами Андрієм Тетеруком («Народний фронт») і Олександрою Кужель («Батьківщина»).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ