Гройсман хоче запровадити «кодекс честі» для нардепів

бійка депутатів
Гройсман анонсував впровадження «Кодексу поведінки нардепів»

Спікер ВРУ Володимир Гройсман анонсував впровадження «Кодексу поведінки нардепів». Про це він сказав 27 листопада під час прес-конференції за підсумками першого року роботи Верховної Ради, пише 5 канал.

«Системна реформа парламенту, яку ми робимо спільно з Європейським парламентом, дасть нам можливість побудувати новий регламент, технічну модернізацію парламенту, нові процедури, більш інклюзивним зробити процес напрацювання рішень і також більшою відповідальність народних депутатів, зокрема, я думаю, що до цього часу ми презентуємо кодекс поведінки депутата», – зазначив він. За словами Гройсмана, це буде «рамковий документ, якого кожен депутат, якщо він вважає, що гідний бути депутатом», дотримуватиметься.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спікер парламенту обіцяв розпочати реформи в ВРУ з вересня. Йшлося і про кодекс поведінки депутатів, в який мали увійти положення про покарання за бійки під куполом, кнопкодавство і прогули. Водночас «кулачні бої» залишилися звичним явищем в українському політикумі. Зокрема, 19 листопада позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. А раніше громадськість розбурхала інша сутичка – бійка з використанням пляшки між народними депутатами Андрієм Тетеруком («Народний фронт») і Олександрою Кужель («Батьківщина»).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ