Прокуратура арештувала будинок коханки Януковича
Прокуратура арештувала будинок коханки Януковича

Будинок громадянської дружини Віктора Януковича поряд з «Межигір’ям» арештовано в рамках кримінальної справи проти президента-утікача. Як повідомляють Наші гроші арешт накладено ухвалою Печерського районного суду від 13 лютого 2015 року, яку оприлюднили лише наприкінці жовтня.

Йдеться про приватний будинок Любові Полєжай в Нових Петрівцях, розташований поряд з «Межигір’ям» на вулиці Святославській, 1а у так званому «Лазарєвому саду». Документи на будівництво й дизайн цього будинку були знайдені в Межигірській резиденції одразу після втечі Януковича. На той момент будинок був майже добудований та обнесений колючим дротом. Він має площу 417 кв.м. і, згідно з даними Реєстру майнових прав, свідоцтво про право власності на нього Любов Полєжай оформила 24 грудня 2013 року, тобто після початку Майдану.

Згідно з текстом ухвали, майно Полєжай арештували як майно співмешканки Януковича, проти якого триває кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191ККУ (розтрата й заволодіння майном через зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою, що спричинило особливо тяжкі наслідки).

Видання зазначає, що попри те, що ухвала була ухвалена понад півроку тому, в Єдиному реєстрі судових рішень її текст був оприлюднений лише наприкінці жовтня – після депутатського звернення Сергія Лещенка. Окрім того, за даними Реєстру нерухомості, в той же день Печерський райсуд наклав аналогічний арешт на квартиру Полєжай на Оболонській набережній. Поки що текст ухвали не оприлюднено.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ