шлюб весілля
Жителька Маріуполя вийшла заміж за тяжкопораненого бійця «Донбасу»

Боєць батальйону «Донбас» та жителька Маріуполя побралися у шпиталі для інвалідів у Кременчуці. Шлюб оформили попри тяжкий стан чоловіка і нечіткі перспективи щодо відновлення після поранення в голову, йдеться в сюжеті ТСН.

Євген Саленко познайомився зі Світланою Цикильок під час нетривалого затишшя на позиціях у Широкиному. Волонтерка з Маріуполя нагодувала добровольця «Донбасу» борщем – і той закохався в жінку та пообіцяв одружитися. Спершу це було розцінено як жарт. Але за чотири дні Євген зазнав тяжкого поранення. Все тіло добровольця було посічене осколками. Найгірше, що було ушкоджено мозок. Світлана розшукала пораненого в маріупольській лікарні. Щойно чоловік опритомнів – пообіцяла, що його не покине, хоча знала, що поранення можуть залишити Євгена прикутим до візка інвалідом на все життя. Але остаточне дорогоцінне «так» від жінки боєць почув вже у кременчуцькому шпиталі, через п’ять важких для обох місяців. Нині вся лікарня спостерігає, на які дива здатне поєднання зусиль медиків та кохання.

Церемонія шлюбу пройшла у стінах шпиталю. Щоб молодята відчули свято, зусиль доклав не лише персонал, але й інші пацієнти, які стали гостями на весіллі. Історія цього кохання розчулила навіть суворих чоловіків, які приїхали привітати молодят з фронту.

«Саме такі історії показують, наскільки важливо бійцеві відчувати, що він недарма там стояв, недарма отримав поранення», – каже бойовий побратим «донбасівця» Микола Кравченко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що в Маріуполі поєднали долі двоє бійців батальйону «Донбас» – «Ельф» та Аня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ