kolesnikov-i-brat-ahmetova-vyveli-konti-v-offshor_14628349588593
Брати Ахметови

Україську кондитерську компанію «Конті», бенефіціарами якої є брат Ріната Ахметова Ігор та екс-депутат, член Опозиційного блоку Борис Колесніков, вивели в офшор. Про це пише пише Newsru.com.

Компанія була зареєстрована у грудні 2014 року на Британських Віргінських островах.

Крім Ахметова та Колеснікова, бенефіціарами вказані дружина Колеснікова Світлана, екс-регіонали Сергій Кий та Юрій Чертков, син донецького бізнесмена Михайла Ляшка В’ячеслав, а також дружина покійного гендиректора ФК «Шахтар» Жигана Такташева – Раїса з дітьми Ельмірою та Рінатом.

2222У базі даних можна побачити всі 26 офшорних компаній, зареєстрованих на сина екс-прем’єра Миколи Азарова – Олексія. Всі фірми зареєстровані у 2012 році, коли його батько був прем’єром.

111
Офшори Олексія Азарова

Крім того, в документах є офшори, зареєстровані на Петра Порошенка, Бориса Ложкіна, Павла Лазаренка, Геннадія Труханова, який значиться як громадянин Росії.

Офшори Петра Порошенка
Офшори Петра Порошенка
Офшори Труханова, який підписаний як російський громадянин
Офшори Труханова, який підписаний як російський громадянин

Також у документах вказаний Олександр Клименко, який є бенефіціаром компанії PROVECO SERVICES LIMITED зареєстрованої ще в 1995 році на Британських Віргінських островах. Клименко – колишній депутат від «Нашої України»-«Народної Самооборони» у ВР четвертого скликання з 2007 по 2012 рік. З жовтня 2013 року – голова УНП.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував базу даних з інформацією про понад 200 тисяч офшорних компаній з «панамського архіву». Інтерактивна база даних дозволяє знайти ім’я власника офшорів і пов’язаних з ним компаній.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ