Коломойський Тимошенко
Коломойський розповів, що відмовився підтримати амбіції Тимошенко

Український оліграх Ігор Коломойський розповів, чому не може підтримати амбіції голови «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Про це йшлося нібито під час зустрічі політиків у серпні цього року в Європі, пише politico.eu. Цікаво, що сама Юлія Володимірівна заперечує будь-які контакти з екс-головою Дніпропетровської ОДА.

На думку Коломойського, Тимошенко має шанс очолити Кабмін. «Вона має шанс стати прем’єром або навіть президентом, хоча не секрет, що вона не стає молодшою», – сказав він та наголосив, що тема її підтримки не мала продовження. Адже олігарх продемонстрував неабияку «принциповість» та охрестив очільницю «Батьківщини» не дуже коректним словом. Справа у тому, що, на думку Коломойського, Тимошенко не залишила б коаліцію. «Я не міг підтримати її, тому що вона – проститутка. Не можна бути трішки вагітною. Не можна бути в коаліції і в уряді одночасно», – сказав Коломойський.

Читайте: Tagesspiegel: Чи відбудеться «камбек» Юлії Тимошенко?

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку грудня фракція «Батьківщина» у повному складі підписалася під проектом постанови парламенту щодо відставки Кабінету Міністрів на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ