В «Укрнафти» відсудили понад мільярд гривень
В «Укрнафти» відсудили понад мільярд гривень

Податківці Сумщини відсудили в «Укрнафти» понад 1 мільярд гривень. Таке рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва, повідомляє  прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Згідно з повідомленням, починаючи з серпня минулого року, підприємство, яке займається видобуванням нафти, газу та газового конденсату, не виконувало зобов’язання зі сплати податків за користування надрами.

«Так, компанія заборгувала 819,3 млн. грн. рентної плати за користування надрами для видобування нафти. З рентної плати за користування надрами для видобування природного газу – 220,7 мільйона гривень. З рентної плати за користування надрами для видобування газового конденсату – 3,74 млн. грн.», – повідомили податківці.

Судове рішення ухвалено 24 липня 2015 року. Кошти мають стягнути за рахунок готівки, що належить «Укрнафті», а також з рахунків у банках, які обслуговують компанію.

Нагадаємо, міноритарні акціонери «Укрнафти» звернулися до британського суду із позовом до НАК «Нафтогаз України», звинувативши держкомпанію у порушенні акціонерної угоди. НАК «Нафтогаз України» має 50%+1 акція підприємства «Укрнафта», близько 42% належать групі компаній, пов’язаних з акціонерами «Приватбанку» Ігоря Коломойського.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за створення об’єднаної нафтової компанії України на базі «Укрнафти», «Укртранснафти» і «Укртатнафти».

Читайте: У Мінекології погрожують виставити «Укрнафту» на продаж

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ