Ігор Коломойський
Коломойський може знищити одну з найкращих команд України − керівник футбольної профспілки

Голова профспілки футболістів України Олег Печорний прокоментував скандальну ситуацію навколо заборгованості власника футбольного клубу «Дніпро» Ігоря Коломойського перед колишніми футболістами і тренерами клубу. Він висловив думку, що Коломойський намагається знищити футбольний клуб «Дніпро».

Видання ПроФутбол цитує висловлювання Печорного: на його думку, колишньому головному тренеру «Дніпра» Мирону Маркевичу буде вкрай важко відсудити у власника команди Ігоря Коломойського зароблені гроші.

«У жовтні почнеться суд над «Металістом», і такі футболісти, як Едмар та інші отримають свої гроші. Справа в тому, що на балансі «Металіста» ще залишилося чимало клубного майна, суд наклав на нього арешт, його продадуть і виручені кошти підуть на погашення заборгованості перед футболістами і працівниками клубу», − зазначив глава профспілки.

Щоправда, як він наголосив, ситуація навколо «Дніпра» далеко не втішна. «На балансі клубу немає жодного майна. Нічого! У них немає ні стадіону, ні бази, ні полів для тренувань. Навіть автобусів немає – все це перевели на баланс «ПриватБанку». Тому навіть якщо боржники виграють суд у Коломойського, «Дніпро» визнають банкрутом, нездатним погасити жодні борги».

«Якщо відверто, то іншого від Коломойського я й не очікував. Він робить усе для того, аби знищити команду», – наголосив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ