Коломойський Саакашвілі
Коломойський виграв суд у Саакашвілі

Український олігарх Ігор Коломойський виграв суд у голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі щодо звинувачень у контрабанді. Про це повідомив представник екс-голови Дніпропетровської ОДА Вадим Шевцов, пише ТСН.

14 грудня 2015 року Подільський районний суд міста Києва у повному обсязі задовольнив позов Коломойського до  Саакашвілі та Одеської обласної державної адміністрації. «Суд визнав недостовірною та такою, що в повному обсязі не відповідає дійсності, інформацію, поширену Саакашвілі 19 липня 2015 р. в ефірі телеканалу «Студія 1+1» у програмі телевізійної служби новин «ТСН.Тиждень», в якій Саакашвілі звинуватив Коломойського в контрабанді та ухилянні від сплати податків», – зазначив він. Також суд зобов’язав у Телевізійній службі новин «Студії 1+1» «спростувати зазначену недостовірну інформацію та зачитати в ефірі резолютивну частину рішення суду».

Як відомо, публічне протистояння Саакашвілі та Коломойського триває з літа 2015 року. Зокрема, у липні в ефірі програми «ТСН.Тиждень» телеканалу «1+1», який належить бізнесмену, голова Одеської ОДА звинуватив Коломойського в контрабанді та ухилянні від сплати податків. Екс-голова Дніпропетровщини відкинув такі звинувачення та пообіцяв позиватися до суду.

Останнім часом Саакашвілі часто критикує та звинувачує в корупції представників українського політікуму. Зокрема,  під час Антикорупційного форуму в Одесі він заявив, що через корупційні схеми на Одеському припортовому заводі та кількох інших стратегічно важливих підприємствах держава втрачає 700 мільйонів доларів. Перший заступник директора Одеського припортового заводу Микола Щуриков заявив, що ОПЗ підготував позови до суду проти Саакашвілі. Щуриков також наголосив, що подаватиме позиви і від свого імені щодо захисту ділової репутації та честі, яка постраждала внаслідок звинувачень очільника Одеської ОДА.

14 грудня між міністром внутрішніх справ та очільником Одещини виникла суперечка через приватизацію Одеського припортового завод. У результаті Арсен Аваков облив водою Саакашвілі. А 15 грудня директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко оприлюднив на своїй сторінці в Facebook відеозапис нібито зустрічі голови очільника Одеської ОДА  з російським бізнесменом, власником «Уралхіму» Дмітрієм Мазепіним.

Раніше голова Одещини  заявив, що український уряд контролюють олігархи. Очільник Кабміну, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими. Згодом Президент України Петро Порошенко повідомив, що між Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ