Між Саакашвілі та Коломойським назріває конфлікт
Між Саакашвілі та Коломойським назріває конфлікт

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що провідний акціонер фінансово-промислової групи «Приват» олігарх Ігор Коломойський збирає певних осіб на території Грузії, щоби привезти їх на масові акції до Одеси. Про це Саакашвілі заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Поки Коломойський збирає людей в Грузії, щоби привезти їх до Одеси для участі в акції проти мене, люди в Тбілісі зробили живий ланцюг проти російської політики і «Газпрому», де було багато плакатів з вимогою звільнити Надію Савченко», – зауважив Саакашвілі.

Інших подробиць Саакашвілі наразі не наводить.

Тбілісі
У Тбілісі живий ланцюг виступив проти російської політики і «Газпрому». Було багато плакатів з вимогою звільнити Надію Савченко

2Нагадаємо, перед призначенням Саакашвілі його нинішню посаду обіймав Ігор Палиця, якого вважають креатурою Коломойського.

Окрім того, між ними відбувся гострий конфлікт довкола Державної авіаційної служби та його тепер вже колишнього голови Дениса Антонюка, який, за словами керівника Одещини, забезпечував монопольне становище компаній Коломойського на ринку внутрішніх авіаперевезень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ