Янукович
Азаров з Марковим закликали посадити Януковича в тюрму

Так званий Комітет порятунку України вважає, що колишній президент України Віктор Янукович має сісти в тюрму. Про це заявили на прес-конференції екс-прем’єр України Микола Азаров і екс-нардеп Ігор Марков, передає LB.ua.

«Я з цією людиною пропрацював дуже багато років, і він був різний, Віктор Федорович, дуже різний. На одному періоді та на заключному періоді – це були зовсім різні Януковичі. Саме тому мені важко говорити, але коли ми на «комітеті» обговорювали, ми ухвалили рішення: до складу «комітету» не повинні входити ті, хто був близько пов’язаний – я такий м’який вираз підбираю – з попереднім президентом України», – сказав Азаров, після чого передав слово Маркову, щоби той завершив його думку.

«У нашому «комітеті» делікатна місія спілкування з паном Януковичем доручена мені. І я не буду таким м’яким, як Микола Янович. Я скажу, що ця людина винна не менше, а може бути, що і більше, в тому, що сталося в Україні. І місце його – на одній лаві підсудних разом з Порошенком. І ми будемо робити все, щоби справедливість і справедлива відплата перемогли», – заявив він.

Нагадаємо, що і Марков, і Азаров оголошені в розшук в Україні. Маркова підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство з нанесенням тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу. Мова йде про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам’ятника Катерині II. Маркова підозрюють в організації побиття учасників акції, а також безпосередньо у самому побитті громадян.

Азаров підозрюється в розкраданні державних коштів. Зокрема, восени 2012 року Азаров незаконно зупинив перевірку на держпідприємстві «Антонов», яка з’ясувала, що гроші за оренду літаків «Руслан» залишалися на рахунках двох іноземних компаній і одного з представників «Антонова» і використовувалися ними на свій розсуд. Йдеться про суму понад 37 млн гривень. Крім того, Азаров підозрюється в організації проплачених антиурядових та антиамериканських виступів, які проходили у Києві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Москві екс-прем`єр-міністр України Микола Азаров оголосив про створення «комітету порятунку України».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ