Геннадій Дикий – директор приватного підприємства «Будмаркет»
Геннадій Дикий – директор приватного підприємства «Будмаркет»

Самовисуванець Костянтин Єфименко, який 4 роки працював в уряді Азарова, зокрема був міністром транспорту і зв’язку, програв вибори в Білій Церкві. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Єфименко обіймав посаду міністра транспорту та зв’язку України з 11 березня по 9 грудня 2010 року. З 23 грудня 2010 року по 15 квітня 2014 року – перший заступник міністра інфраструктури України. Його суперник Геннадій Дикий – директор приватного підприємства «Будмаркет». Його кандидатуру в мери висунула партія «Самопоміч». Нагадаємо, що в першому турі Єфименко набрав 27,95%, Дикий – 23,91%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у другому турі виборів міського голови Києва перемагає чинний мер, кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Кличко. Тим часом у Львові за результатами опрацювання 98% протоколів у другому турі виборів міського голови перемагає чинний мер Андрій Садовий.

За підрахунками Центральної виборчої комісії, у повторному голосуванні на виборах міських голів 15 листопада взяли участь 34,08% виборців. Про це йдеться в повідомленні ЦВК. Найактивніше виборці здійснювали волевиявлення в Тернопільській області – 55,67% – це єдина область, де проголосувала більш як половина виборців. Друге місце у Чернігівської області – 46,45%, третє у Волинської – 43,39%. Найнижчу явку зафіксовано на Херсонщині – 20,52%. Явка на виборах мера в Києві становила 28,35% виборців.

Другий тур виборів мерів міст пройшов у 19 обласних центрах і 10 містах обласного значення. Зазначимо, 25 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Читайте: Не поділили крісло мера: «Самопоміч» і «Опоблок» заявляють про свою перемогу в Кривому Розі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ