Чичваркін
Євґєній Чичваркін

З-поміж претендентів на посаду голови «Укрнафти» з’явився неочікуваний кандидат – російський бізнесмен Євґєній Чичваркін. Про це Українській правді повідомили два джерела – в оточенні Президента й у НАК «Нафтогаз Україна».

За словами співрозмовника в НАКу, кандидатура з’явилася несподівано. Джерело в оточенні Президента повідомляє, що у Чичваркіна  7 липня вже була зустріч із Прем’єр-міністром Яценюком. Подробиці її співрозмовник не захотів розкривати. Джерела у НАК оцінюють шанси Чичваркіна як високі.

6 років тому Чичваркін, один із власників компанії «Євросєть», під натиском російської влади був змушений продати бізнес і виїхати з Росії. Відтоді він жив у Лондоні, розвивав новий бізнес – винний магазин Hedonism Wines. Кілька місяців тому він розповідав, що якось дзвонив у приймальню Президента України, щоби запропонувати свою кандидатуру в команду реформаторів, але тоді його не сприйняли серйозно.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за створення об’єднаної нафтової компанії України на базі «Укрнафти», «Укртранснафти» і «Укртатнафти».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ