Хатія Деканоїдзе
Хатія Деканоїдзе стала начальником Національної поліції України

Екс-міністра освіти Грузії Хатію Деканоїдзе призначено начальником Національної поліції України. Відповідну постанову було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 4 листопада, передає Інтерфакс-Україна.

Подання вніс прем’єр Арсеній Яценюк за пропозицією голови МВС Арсена Авакова. Раніше у середу Аваков заявив, що в органи новоствореної Національної поліції чинні співробітники міліції будуть призначені «тимчасово виконувачами обов’язків», а патрульні поліцейські низки міст зараховуватимуться «автоматично».

Діючі співробітники міліції, які висловили бажання служити в Нацполіції, і до яких немає претензій з боку служби внутрішньої безпеки, будуть допущені до атестації на посади в Національну поліцію, а до того будуть зараховані як «тимчасово виконувачі обов’язків».

Як повідомлялося, 2 липня цього року Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної поліції. 4 серпня президент Петро Порошенко підписав його. До 31 грудня 2016 року – до створення, укомплектування спеціально підготовленими поліцейськими та забезпечення роботи на всій території України патрульної поліції – дозволяється функціювання у складі Національної поліції Державтоінспекції та підрозділів громадської безпеки там, де ще не функціонує патрульна поліція.

31 грудня 2016 року, відповідно до прикінцевих і перехідних положень закону, – крайній термін для призначення керівника Національної поліції та його заступників.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ