Ющенко, Балога
Москаль заявив, що Ющенко отримав «відкат» за здачу влади Януковичу

Екс-президент Віктор Ющенко і глави його cекретаріату Віктор Балога та Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів за здачу влади Віктору Януковичу. Цю заяву на своєму особистому сайті зробив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

«Що ми шукаємо в «чорній касі» Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко та його глави адміністрацій Балога і Ульянченко?» – обурився він.

За словами Москаля, це «усім добре відомо». Також прикладом афери Ющенка він назвав «Лікарню майбутнього», яку так і не збудували.

«Невже важко підняти матеріали, коли Віктор Ющенко та його дружина Катерина створили фонд «Україна 3000» і в прямих ефірах влаштовували телемарафони, збираючи кошти для будівництва дитячої «Лікарні майбутнього»? У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, що наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви, хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не збудував», – заявив він.

Москаль додав, що ще за часів президентства Януковича особисто направляв усі матеріали в Генпроуратуру. Він наголосив, що цим питанням не займається НАБУ і навів у приклад Антикорупційне бюро Румунії.

«Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому я пропоную почати з екс-президента України Віктора Ющенка. А від нього ниточки потягнуться і до «чорної каси» Партії регіонів, і до корупційних схем, за якими він здав владу Януковичу», – додав Москаль.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

30 травня НАБУ розпочало розслідування за заявою екс-першого заступника голови СБУ Віктора Трепака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ