Комбат Акаєв: слід готуватися до ескалації конфлікту на Донбасі та у Криму

Іса Акаєв
Іса Акаєв

Командир добровольчого підрозділу «Крим» Іса Акаєв переконаний, що повернути окупований Росією Крим до складу України мирним, дипломатичним шляхом не вийде. Країну очікує ескалація конфлікту на Сході і Півдні. Про це Акаєв сказав в ефірі телепрограми «Питання національної безпеки» (медіа-проект Центру журналістських розслідувань), пише newsru.ua.

«Я одразу скажу, що багато людей, які говорять, що це можна вирішити дипломатичним шляхом, вони, щонайменше, глибоко помиляються. Ніхто не вірить в те, що Росія вибачиться і піде. Такого не буде. У будь-якому випадку те, що зараз відбувається, воно рано чи пізно повинно буде перейти в більш серйозну фазу, тому що їм (Росії – ред.) треба буде визначитися. Вони або будуть воювати, або насправді треба буде вибачитися та піти геть. Це малоймовірно. Найімовірніше, вони будуть воювати. І коли це все навалиться на нас, нам треба буде вистояти це все», – сказав комбат «Криму».

На його думку, ескалація конфлікту відбудеться, насамперед, на Донбасі. Окрім того, Росія вже почала готуватися, амністувавши велику кількість ув’язнених, які, за словами Акаєва, після відповідної підготовки направляються в зону АТО.

Читайте: Кремль нервується через «моральний дух солдатів» в окупованому Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ