Іса Акаєв
Іса Акаєв

Командир добровольчого підрозділу «Крим» Іса Акаєв переконаний, що повернути окупований Росією Крим до складу України мирним, дипломатичним шляхом не вийде. Країну очікує ескалація конфлікту на Сході і Півдні. Про це Акаєв сказав в ефірі телепрограми «Питання національної безпеки» (медіа-проект Центру журналістських розслідувань), пише newsru.ua.

«Я одразу скажу, що багато людей, які говорять, що це можна вирішити дипломатичним шляхом, вони, щонайменше, глибоко помиляються. Ніхто не вірить в те, що Росія вибачиться і піде. Такого не буде. У будь-якому випадку те, що зараз відбувається, воно рано чи пізно повинно буде перейти в більш серйозну фазу, тому що їм (Росії – ред.) треба буде визначитися. Вони або будуть воювати, або насправді треба буде вибачитися та піти геть. Це малоймовірно. Найімовірніше, вони будуть воювати. І коли це все навалиться на нас, нам треба буде вистояти це все», – сказав комбат «Криму».

На його думку, ескалація конфлікту відбудеться, насамперед, на Донбасі. Окрім того, Росія вже почала готуватися, амністувавши велику кількість ув’язнених, які, за словами Акаєва, після відповідної підготовки направляються в зону АТО.

Читайте: Кремль нервується через «моральний дух солдатів» в окупованому Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ