ОПЗ
Одеський припортовий завод – одне з найбільших підприємств хімічної галузі України

ТОВ «Нортіма», афільоване з групою «Приват», програло суд першої інстанції і не змогло визнати дії Фонду держмайна в 2009 році під час першої спроби приватизувати Одеський припортовий завод (ОПЗ) неправомірними. Про це йдеться в ухвалі Окружного адміністративного суду Києва.

Згідно з документом, «Нортіма» просила визнати дії членів конкурсної комісії, яка в 2009 році визначала переможця конкурсу з приватизації ОПЗ, неправомірними. Тоді комісія відмовилася визнавати компанію переможцем конкурсу, а торги були визнані такими, що не відбулися.

Проте суд дійшов висновку, що навіть у разі доведення неправомірності дій конкурсної комісії права «Нортіми» все одно не будуть відновлені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, оператор української газотранспортної системи компанія «Укртрансгаз» 18 липня почав процедуру відключення Одеського припортового заводу від газопостачання. 

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з керівниками дипломатичних місій арабських країн, акредитованих у Києві і запросив їхніх представників взяти участь у повторному аукціоні з приватизації ПАТ «Одеський припортовий завод».

Довідка: Одеський припортовий завод – одне з найбільших підприємств хімічної галузі України. ОПЗ спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також займається перевантаженням хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ