Jupiter
Jupiter з вбудованою сигаретою

Компанія Vaporcade створила перший смартфон із вбудованою електронною сигаретою. Пристрій під назвою Jupiter коштує 499 доларів, підтримує 4G LTE і дозволяє одночасно курити і говорити по телефону, пише iguides.

Автори проекту зауважили, що в його створенні брав участь Герберт Ґілберт, винахідник електронної сигарети, а в числі засновників компанії – Шеймас Блеклі, який працював над приставкою Xbox. Jupiter працює на Android 4.4 KITKAT; спеціально для нього створена лінія з 30 ароматів, кожен із яких продається окремо.

Глобальна мета Vaporcade – змусити якомога більше людей відмовитися від тютюну і перейти на менш шкідливі курильні продукти.

Ставлення до електронних сигарет у всьому світі неоднозначне. Їх вважають менш шкідливими за звичайну тютюнову продукцію, але все одно вони викликають звикання, оскільки в курильній рідині може міститися нікотин. Крім того, людям, що почали з електронних сигарет, набагато простіше звикнути і до традиційних тютюнових виробів, ніж тим, хто геть уникає паління.

Читайте: Британія посилює боротьбу з пасивним палінням

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ