КПУ
Суд відмовився пускати КПУ на вибори

Окружний адміністративний суд Києва 15 жовтня відмовив Комуністичній партії України в задоволенні позову до Міністерства юстиції України. Про це інформує прес-служба суду.

«Своїм позовом КПУ намагалася зобов’язати Мінюст скасувати наказ від 23 липня. Цим наказом Мінюст на підставі одного із законів про декомунізацію заборонив партіям, у назвах яких є слово «комуністичний», брати участь у місцевих виборах», – йдеться у повідомленні. У Компартії пригрозили зверненням до Вищої кваліфікаційної комісії суддів та правоохоронних органів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 травня набув чинності закон про заборону пропаганди комуністичного й націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їхньої символіки в Україні. 24 липня Міністерство юстиції України заборонило комуністам – КПУ, КПУ (оновленій) та Комуністичній партії робітників і селян – брати участь у виборах всіх рівнів.

КПУ заявила, що подасть своїх кандидатів на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня, від імені партії «Нова держава» (входить у нещодавно утворене об’єднання «Ліва опозиція»). Зараз у суді також перебуває позов про заборону КПУ через підривні дії партії. Чергове засідання в цій справі призначено на 23 жовтня.

Читайте: Російські комуністи освоюють Донбас: у КПРФ і ЛДПР з’явились осередки в зоні АТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ