Москаль відключив окупантам воду
Москаль відключив окупантам воду

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль розпочав комунальну війну з терористами. Він розпорядився повністю перекрити подачу води на окуповану територію, аби змусити бойовиків допустити ремонтиків для відновлення подачі світла на території, що її контролює Україна. Про це повідомляє прес-служба очільника Луганщини.

За його словами, в Станиці Луганській та восьми прилеглих селах світла немає з другої половини дня 3 червня. Головну лінію електропередач перебили обстрілами, тому зараз електроенергія туди подається по резервній лінії з Росії через окуповані території. І Україна за це світло справно платить.

«Резервну ЛЕП пошкоджено на окупованій території, однак бойовики не допускають туди ремонтників. Аварійні бригади вже кілька разів намагалися добратися до місця пошкоджень – безрезультатно», – повідомив Москаль. Крім того, у Станиці немає водопостачання й ускладнений мобільний зв’язок. Протягом останніх двох тижнів терористи, обстрілюючи українські села, у трьох місцях пошкодили водопровід, який подає воду на окуповану ними ж територію.

«Я попередив тоді, що воду знову подадуть тільки після того, як самозванці з «ЛНР» своїми силами й за свої кошти усунуть пошкодження, особисто гарантував туди доступ і безпеку для аварійників. Однак замість того, щоб ремонтувати водопровід, «ЛНР» відключило Станиці світло. Проти нас почали комунальну війну, і в мене не залишається іншого виходу, ніж повністю перекрити подачу води на окуповану територію. Сьогодні з 9 години ранку це розпорядження виконане. Водопостачання буде відновлення тільки після того, як у Станиці з’явиться світло з гарантіями його стабільної подачі. Будемо діяти за принципом Остапа Бендера – увечері світло, вранці вода», – наголосив Москаль.

Нагадаємо, раніше керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заборонив транспорту перетинати лінію розмежування, що проходить через Луганську область.

Інформаційний Акцент

  • Первомаец

    Бред! Они воду перекрыли уже 2 месяца как, твари. Если вы считаете эти территории своими, людей, которые на них проживают украинцами – то как назвать то, что сейчас эти козлы вытворяют. Боевикам насрать, им и воды и пожрать привезут. такое впечателение, что правительство ждет не дождется, когда же наконец все вымрут. Не дождетесь!!!