Гройсман
Гройсман пообіцяв, що рахунки, які громадяни отримають в листопаді, не будуть жахливими

Рахунки, які українці отримають у листопаді, не будуть жахливими, пообіцяв на засіданні Кабміну прем’єр Володимир Гройсман, передає Еспресо ТВ.

«Хочу зараз звернутися до всіх громадян України. Нікого не слухайте і не переживайте, що начебто ринкові тарифи не дадуть вам можливості сплачувати. Все, чого не вистачить у громадянина України, заплатить держава, але адресно. Ви не будете платити більше 15-20% від вашого сукупного доходу. Ще раз наголошую, рахунки, які ви отримаєте в листопаді, не будуть жахливими. Я заявляю про це відповідально на всю Україну», – пообіцяв Гройсман.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні з 1 липня подорожчала послуга з централізованого гарячого водопостачання та опалення, що пов’язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів. Відповідні рішення раніше були ухвалені Національною комісією, що здійснює регулювання у галузі енергетики і комунальних послуг. Таким чином, вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, що надає дані послуги, а також від наявності електроенергії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ