Лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок
Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок

Керівник партії «Свобода» Олег Тягнибок не вірить, що створення парламентської тимчасової комісії щодо тарифів на комунальні послуги дасть раду проблемі, однак вважає, що це зможе пришвидшити її розв’язання. Про це лідер націоналістів сказав в ефірі каналу «112 Україна», передає прес-служба партії.

Очільник націоналістів підкреслив, що нинішня тарифна політика б’є передусім по пересічних українцях, а в цей час купка олігархів, які є фактично співакціонерами чинної парламентської більшості й уряду, почуваються прекрасно і наживаються на цьому.

Олег Тягнибок констатував, що чинна парламентська більшість зараз поводиться так само, як колись більшість Януковича – шантаж, ультиматуми і виправдання, мовляв, нічого не можна вдіяти, бо в країні війна.

«Але чомусь забувають, що вони – більшість, яка має йти на компроміс і враховувати позицію національної альтернативи, враховувати вимоги людей. Влада має зрозуміти, що нинішній протест профспілок – тільки початок соціальних зрушень. На нас чекає дуже складна осінь і, власне, «БПП», «Народний фронт» і уламки Партії регіонів, що сформували уряд, несуть політичну відповідальність за зубожіння народу. Ідучи на вибори, вони ж обіцяли, що не підвищуватимуть тарифи!».

За словами лідера «Свободи», на владу, що прийшла після Майдану, були великі сподівання, однак натомість громада отримала суцільний визиск.

«Зараз треба вести мову про відсоткове відношення ціни на житлово-комунальні послуги, яку платить українець, до заробітної плати і пенсії. До прикладу, у Німеччині такі витрати від середньорічного доходу громадянина становлять 2, 5%, у Франції – 2, 8%, у Польщі – 5, 4%, а в Україні – 18%! Ось це і є демонстрація відкритого визиску українців з боку теперішньої влади, яка прийшла після Майдану і на яку дуже багато сподівань покладали українці», – підкреслив Тягнибок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зранку 6 липня під будівлями ВР та Кабміну почалася Всеукраїнська акція профспілкових об’єднань, спрямована проти підвищення комунальних тарифів.

5 липня фракції «Батьківщини», Радикальної партії, а також «свободівці» й окремі позафракційні народні депутати заявили про початок безстрокового блокування роботи Верховної Ради з вимогою поставити на голосування законопроекти щодо тарифної політики.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ